Záchytná vaňa EUR plastová, s PE roštom, 1205 x 805 mm, s ližinami, čierna
kód: 110038
EAN: 4052886129548

389,00 € bez DPH
478,47 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
350,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 226
Popis
Vyrobená z ľahkého, robustného a veľmi trvanlivého polyetylénu.
- veľkostne zodpovedá rozmerom EUR palety
- na skladovanie sudov do objemu 224 l
- vysoká chemická odolnosť voči kyselinám, luhom
Vďaka EUR rozmerom je skladovanie maximálne ekonomické, manipulácia praktická. Prelisy slúžia zároveň ako manipulačné držiaky.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | polyethylen |
| prevedenie | s plastovým roštom |
| nosnosť | 600 kg |
| záchytný objem | 224 l |
| dĺžka celkom | 1205 mm |
| šírka celkom | 805 mm |
| výška celkom | 440 mm |
Varianty produktu
názov
kód
prevedenie
záchytný objem
výška celkom
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
110030
bez roštu
250 l
330 mm
160,00 €
Na sklade (19 ks)
110033
bez roštu
250 l
430 mm
221,00 €
Na sklade (10 ks)
110036
bez roštu
250 l
430 mm
252,00 €
Na sklade (7 ks)
110034
s oceľovým roštom
224 l
430 mm
330,00 €
Na sklade (8 ks)
110031
s oceľovým roštom
224 l
330 mm
282,00 €
Na sklade (8 ks)
110037
s oceľovým roštom
224 l
430 mm
363,00 €
Na sklade (7 ks)
110032
s plastovým roštom
224 l
340 mm
298,00 €
Na sklade (3 ks)
110035
s plastovým roštom
224 l
440 mm
357,00 €
Na sklade (3 ks)












