Záchytná vaňa EUR plastová, s PE roštom, 1205 x 805 mm, bez nožičiek, čierna
kód: 110032
EAN: 4052886129494

313,00 € bez DPH
384,99 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
281,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 226
Popis
Vyrobená z ľahkého, robustného a veľmi trvanlivého polyetylénu.
- veľkostne zodpovedá rozmerom EUR palety
- na skladovanie sudov do objemu 224 l
- vysoká chemická odolnosť voči kyselinám, luhom
Vďaka EUR rozmerom je skladovanie maximálne ekonomické, manipulácia praktická. Prelisy slúžia zároveň ako manipulačné držiaky.
Variant bez nožičiek na priame postavenie na zem popr. paletu (materiál nekoroduje). Provedenie s roštom z polyetylénu.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | polyethylen |
| prevedenie | s plastovým roštom |
| nosnosť | 600 kg |
| záchytný objem | 224 l |
| dĺžka celkom | 1205 mm |
| šírka celkom | 805 mm |
| výška celkom | 340 mm |
Varianty produktu
názov
kód
prevedenie
záchytný objem
výška celkom
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
110030
bez roštu
250 l
330 mm
169,00 €
Na sklade (18 ks)
110033
bez roštu
250 l
430 mm
233,00 €
Na sklade (10 ks)
110036
bez roštu
250 l
430 mm
265,00 €
Na sklade (7 ks)
110034
s oceľovým roštom
224 l
430 mm
344,00 €
Na sklade (7 ks)
110031
s oceľovým roštom
224 l
330 mm
290,00 €
Na sklade (7 ks)
110037
s oceľovým roštom
224 l
430 mm
382,00 €
Na sklade (7 ks)
110035
s plastovým roštom
224 l
440 mm
374,00 €
Na sklade (3 ks)
110038
s plastovým roštom
224 l
440 mm
409,00 €
Na sklade (3 ks)












