Záchytná vaňa EUR plastová, s oceľovým roštom, 1205 x 805 mm, bez nožičiek, čierna
kód: 110031
EAN: 4052886129296

282,00 € bez DPH
346,86 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
253,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 8 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 226
Popis
Vyrobená z ľahkého, robustného a veľmi trvanlivého polyetylénu.
- veľkostne zodpovedá rozmerom EUR palety
- na skladovanie sudov do objemu 224 l
- vysoká chemická odolnosť voči kyselinám, luhom
Vďaka EUR rozmerom je skladovanie maximálne ekonomické, manipulácia praktická. Prelisy slúžia zároveň ako manipulačné držiaky.
Variant bez nožičiek na priame postavenie na zem popr. paletu (materiál nekoroduje). Provedenie s oceľovým, pozinkovaným roštom.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | polyethylen |
| prevedenie | s oceľovým roštom |
| nosnosť | 600 kg |
| záchytný objem | 224 l |
| dĺžka celkom | 1205 mm |
| šírka celkom | 805 mm |
| výška celkom | 330 mm |
Varianty produktu
názov
kód
prevedenie
záchytný objem
výška celkom
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
110030
bez roštu
250 l
330 mm
160,00 €
Na sklade (19 ks)
110033
bez roštu
250 l
430 mm
221,00 €
Na sklade (10 ks)
110036
bez roštu
250 l
430 mm
252,00 €
Na sklade (7 ks)
110034
s oceľovým roštom
224 l
430 mm
330,00 €
Na sklade (8 ks)
110037
s oceľovým roštom
224 l
430 mm
363,00 €
Na sklade (7 ks)
110032
s plastovým roštom
224 l
340 mm
298,00 €
Na sklade (3 ks)
110035
s plastovým roštom
224 l
440 mm
357,00 €
Na sklade (3 ks)
110038
s plastovým roštom
224 l
440 mm
389,00 €
Na sklade (3 ks)












