Množstevná zľava
Záchytná vaňa EUR plastová, bez roštu, 1205 x 805 mm, so 4 nožičkami, čierna
kód: 110033
EAN: 4052886128671

233,00 € bez DPH
286,59 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
209,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 10 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 226
Popis
Vyrobená z ľahkého, robustného a veľmi trvanlivého polyetylénu.
- veľkostne zodpovedá rozmerom EUR palety
- na skladovanie sudov do objemu 224 l
- vysoká chemická odolnosť voči kyselinám, luhom
Vďaka EUR rozmerom je skladovanie maximálne ekonomické, manipulácia praktická. Prelisy slúžia zároveň ako manipulačné držiaky.
Provedenie bez roštu na priame umiestnenie nádob vnútri vane.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | polyethylen |
| prevedenie | bez roštu |
| nosnosť | 600 kg |
| záchytný objem | 250 l |
| dĺžka celkom | 1205 mm |
| šírka celkom | 805 mm |
| výška celkom | 430 mm |
Varianty produktu
názov
kód
prevedenie
záchytný objem
výška celkom
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
110030
bez roštu
250 l
330 mm
169,00 €
Na sklade (18 ks)
110036
bez roštu
250 l
430 mm
265,00 €
Na sklade (7 ks)
110034
s oceľovým roštom
224 l
430 mm
344,00 €
Na sklade (7 ks)
110031
s oceľovým roštom
224 l
330 mm
290,00 €
Na sklade (7 ks)
110037
s oceľovým roštom
224 l
430 mm
382,00 €
Na sklade (7 ks)
110032
s plastovým roštom
224 l
340 mm
313,00 €
Na sklade (3 ks)
110035
s plastovým roštom
224 l
440 mm
374,00 €
Na sklade (3 ks)
110038
s plastovým roštom
224 l
440 mm
409,00 €
Na sklade (3 ks)
















