Súprava 5 nádob 100 l pre triedený odpad (šedá, žltá, modrá, zelená, červená), výška 950 mm
kód: 107241

469,00 € bez DPH
576,87 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 498
Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového plechu. Povrch práškovo lakovaný, oderuodolný, hladký, lesklý, ľahko sa udržuje.
Odnímateľné horné veko so samozavieracou klapkou.
Pre väčší komfort vyprázdňovania doporučujeme vkladať do košov odpadové PE vrecia.
Vyprázdňovanie nádoby uľahčuje manipulačné madlo na veku.
Ekonomicky výhodná sada nádob pre triedený odpad (farebné rozlíšenie pre papier, sklo, plast, zmiešaný odpad, nebezpečné látky).
Parametre
| farba | viac farieb ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 100 l |
| hĺbka | 380 mm |
| šírka | 335 mm |
| šírka celkom | 1675 mm |
| výška | 950 mm |














