Množstevná zľava
Odpadkový kôš kovový pre triedený odpad, výška 950 mm, farba modrá RAL5012
kód: 106786

99,80 € bez DPH
122,75 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
89,80 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 10 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 498
Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového plechu. Povrch práškovo lakovaný, oderuodolný, hladký, lesklý, ľahko sa udržuje.
Odnímateľné horné veko so samozavieracou klapkou.
Pre väčší komfort vyprázdňovania doporučujeme vkladať do košov odpadové PE vrecia.
Vyprázdňovanie nádoby uľahčuje manipulačné madlo na veku.
Parametre
| farba | modrá RAL5012 ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 100 l |
| hĺbka | 380 mm |
| šírka | 335 mm |
| výška | 950 mm |
















