Súprava 3 nádob 100 l pre triedený odpad (žltá, modrá, zelená), výška 950 mm
kód: 107240

289,00 € bez DPH
355,47 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 5 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 498
Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového plechu. Povrch práškovo lakovaný, oderuodolný, hladký, lesklý, ľahko sa udržuje.
Odnímateľné horné veko so samozavieracou klapkou.
Pre väčší komfort vyprázdňovania doporučujeme vkladať do košov odpadové PE vrecia.
Vyprázdňovanie nádoby uľahčuje manipulačné madlo na veku.
Ekonomicky výhodná sada 3 nádob pre triedený odpad (farebné rozlíšenie pre papier, sklo, plast)
Parametre
| farba | žltá, modrá, zelená ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 100 l |
| hĺbka | 380 mm |
| šírka | 335 mm |
| šírka celkom | 1005 mm |
| výška | 950 mm |
















