Množstevná zľava
Odpadkový kôš kovový pre triedený odpad, výška 700 mm, farba zelená RAL6011
kód: 106774

82,70 € bez DPH
101,72 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
74,40 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 498
Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového plechu. Povrch práškovo lakovaný, oderuodolný, hladký, lesklý, ľahko sa udržuje.
Odnímateľné horné veko so samozavieracou klapkou.
Pre väčší komfort vyprázdňovania doporučujeme vkladať do košov odpadové PE vrecia.
Parametre
| farba | zelená RAL6011 ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 50 l |
| hĺbka | 255 mm |
| šírka | 335 mm |
| výška | 700 mm |
















