Súprava 3 nádob 50 l pre triedený odpad (šedá, žltá, modrá, zelená), výška 700 mm
kód: 106617

239,00 € bez DPH
293,97 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 498
Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového plechu. Povrch práškovo lakovaný, oderuodolný, hladký, lesklý, ľahko sa udržuje.
Odnímateľné horné veko so samozavieracou klapkou.
Pre väčší komfort vyprázdňovania doporučujeme vkladať do košov odpadové PE vrecia.
Ekonomicky výhodná sada 3 nádob pre triedený odpad (farebné rozlíšenie pre papier, sklo, plast).
Parametre
| farba | žltá, modrá, zelená ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 50 l |
| hĺbka | 255 mm |
| šírka | 335 mm |
| šírka celkom | 1005 mm |
| výška | 700 mm |
















