Súprava 5 nádob 50 l pre triedený odpad (šedá, žltá, modrá, zelená, červená), výška 700 mm
kód: 106625

386,00 € bez DPH
474,78 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 498
Popis
Zvarovaná konštrukcia z kvalitného oceľového plechu. Povrch práškovo lakovaný, oderuodolný, hladký, lesklý, ľahko sa udržuje.
Odnímateľné horné veko so samozavieracou klapkou.
Pre väčší komfort vyprázdňovania doporučujeme vkladať do košov odpadové PE vrecia.
Ekonomicky výhodná sada nádob pre triedený odpad (farebné rozlíšenie pre papier, sklo, plast, zmiešaný odpad, nebezpečné látky).
Parametre
| farba | viac farieb ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 50 l |
| hĺbka | 255 mm |
| šírka | 335 mm |
| šírka celkom | 1675 mm |
| výška | 700 mm |














