Plošinový vozík VARIOfit s jedným madlom, 605 x 410 mm s presahom, nosnosť 250 kg
kód: 123070
EAN: 4035694040762

138,00 € bez DPH
169,74 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
124,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- nosný rám zvarený z oceľovej trubky, lakovaný práškovou modrou farbou RAL5010
- úložná plocha z MDF dosky s bukovým dekorom
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- vhodné pre štandardné eur-prípravky 600x400 mm
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 605 x 410 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 400 |
| hmotnosť | 14,5 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 740 mm |
| vonkajšia šírka | 415 mm |
| výška celkom | 1000 mm |
| výška plošiny | 235 mm |
Dokumenty
názov
Varianty produktu
názov
kód
ložná plocha d x š
velikost vozikov
hmotnosť
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
100096
1000 x 600 mm
1000 x 600
25,5 kg
150,00 €
Na sklade (2 ks)
123071
605 x 410 mm
600 x 400
14,5 kg
143,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100095
850 x 450 mm
850 x 500
17 kg
129,00 €
Na sklade (5 ks)






