Množstevná zľava
Manipulačný vozík VARIOfit, 850 x 450 mm, nosnosť 200 kg
kód: 100095
EAN: 4035694001848

129,00 € bez DPH
158,67 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
116,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 5 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 8
Popis
- nosný rám zvarený z oceľovej trubky, lakovaný práškovou modrou farbou RAL5010
- úložná plocha z MDF dosky s bukovým dekorom
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 850 x 450 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 17 kg |
| nosnosť | 200 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 945 mm |
| vonkajšia šírka | 450 mm |
| výška celkom | 950 mm |
| výška plošiny | 225 mm |
Varianty produktu
názov
kód
ložná plocha d x š
velikost vozikov
hmotnosť
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
100096
1000 x 600 mm
1000 x 600
25,5 kg
150,00 €
Na sklade (2 ks)
123070
605 x 410 mm
600 x 400
14,5 kg
138,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
123071
605 x 410 mm
600 x 400
14,5 kg
143,00 €
na zákazku (15 prac. dní)









