Prístrešok na bicycle L14, 4300 x 2200 mm, 8 parkovacích miest, zadné, bočné steny a odkvap


Popis
Dodávka v rozmontovanom stave – veľmi jednoduchá montáž podľa priloženého návodu.
Pristrešok:
- nosná konštrukcia zvarená zo štvorhranných oceľových profilov 60×60 mm na patkách pripravených na ukotvenie k betónovému podložiu
- celá konštrukcia je žiarovo pozinkovaná
- strecha z pozinkovaného a lakovaného (farba šedo-bielá RAL9002) trapézového plechu s trojstrannou pozinkovanou atikou a výške 150 mm
- dodávka v rozmontovanom stave – veľmi jednoduchá montáž podľa priloženého návodu
Max. zaťaženie strechy (snehom) je 0,75 kN/m2
Kompletná dodávka vrátane zadnej steny, dvoch bočných stien a žľabu so zvodom
Stojan pre bicycle:
- striedavá výška oblúkov v rastri 500 mm
- žiarovo pozinkované
- veľké, oporné konzoly
- integrované upevňovacie oká zabraňujúce krádeži
Stojany na bicykle ide objednať i v prevedení s opornými oblúkmi, ktoré umožňujú šetrniejší parkovanie bicyklov. Koleso nie je svojou váhou zachytené iba za ráfek, ale je zároveň oprené o prídavný oporný oblúk z trubky o pr. 30 mm. Oporné oblúky sú naviac vybavené bezpečnostnými krúžkami pre lepšie zaistenie bicyklov pred krádežou.
Parkovacie oblúky sú určené pre pneumatiky do šírky 55 mm. Stojany je možné spojovať do nekonečných radov a ukotviť do zeme.
Parametre
| prevedenie | základný modul |
| prístup | jednostranný |
| hmotnosť | 450 kg |
| počet parkovacích miest | 8 ks |
| dĺžka | 4300 mm |
| hĺbka | 2200 mm |
| svetlá výška | 2175 mm |
| výška | 2360 mm |



















