Množstevná zľava
Stojan pre bicykle s opornými oblúkmi, jednostranný, 2 miesta
kód: 122713
EAN: 4250366515533

280,00 € bez DPH
344,40 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
266,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Popis
- striedavá výška oblúkov v rastri 500 mm
- žiarovo pozinkované
- veľké, oporné konzoly
- integrované upevňovacie oká zabraňujúce krádeži
Stojany na bicykle ide objednať i v prevedení s opornými oblúkmi, ktoré umožňujú šetrniejší parkovanie bicyklov. Koleso nie je svojou váhou zachytené iba za ráfek, ale je zároveň oprené o prídavný oporný oblúk z trubky o pr. 30 mm. Oporné oblúky sú naviac vybavené bezpečnostnými krúžkami pre lepšie zaistenie bicyklov pred krádežou.
Oblúky sú určené pre pneumatiky do šírky 55 mm. Stojany je možné spojovať do nekonečných radov a ukotviť do zeme.
Parametre
| parkovane | jednostranné |
| povrch | pozinkovaný |
| hmotnosť | 21,4 kg |
| počet parkovacích miest | 2 ks |
| dĺžka | 1000 mm |
| hĺbka | 1130 mm |
| rozstup bicyklov | 500 mm |
| výška | 820 mm |















