Množstevná zľava
Oceľová rudla VARIOfit schodisková, nosnosť 200 kg, lopata 250 x 300 mm, farba antracit RAL7016
kód: 122633
EAN: 4035694054547

270,00 € bez DPH
332,10 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
243,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- stabilná, zvarovaná konštrukcia z oceľových trubiek
- lopata z robustného oceľového plechu
- lakované práškovou farbou s vysokou odolnosťou
- ergonomické rukoväte s ochranou dlane pred poranením
- guličkové ložiská
- trojramenné hviezdicové kolesá, skrutkované, vrátane svorky hviezdicového kolesa
- kolieska 160x40 mm s obručami zo šedej gumy, nešpiní podlahu
Parametre
| farba | antracit RAL7016 ![]() |
| kolesá | hviezdice - plná šedá guma |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| lopata Š×H | 300 × 255 mm |
| hmotnosť | 23,5 kg |
| nosnosť | 200 kg |
| šírka | 610 mm |
| výška | 1310 mm |
Video
Varianty produktu
názov
kód
farba
kolesá
hmotnosť
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
122634
antracit RAL7016


bantamové + hviezdice
25,5 kg
346,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
101906
modrá RAL5010


hviezdice - plná šedá guma
23,5 kg
270,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
101899
modrá RAL5010


bantamové + hviezdice
25,5 kg
346,00 €
na zákazku (15 prac. dní)










