Množstevná zľava
Oceľová rudla VARIOfit špeciál pre schody a plochu, nosnosť 200 kg, lopata 250 x 300 mm, bantamové kolieska + hviezda
kód: 101899
EAN: 4035694005631

346,00 € bez DPH
425,58 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
311,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 73
Popis
- stabilná, zvarovaná konštrukcia z oceľových trubiek
- lopata z robustného oceľového plechu
- lakované práškovou farbou s vysokou odolnosťou
- ergonomické rukoväte s ochranou dlane pred poranením
- guličkové ložiská
- kolesá 260x85 mm bantamové, kolieska hviezdicové 160x40 mm s obručami zo šedej gumy
Na prepravu tovaru na rovine i po schodoch.
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| kolesá | bantamové + hviezdice |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| lopata Š×H | 300 × 255 mm |
| hmotnosť | 25,5 kg |
| nosnosť | 200 kg |
| šírka | 610 mm |
| výška | 1310 mm |
Varianty produktu
názov
kód
farba
kolesá
hmotnosť
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
122633
antracit RAL7016


hviezdice - plná šedá guma
23,5 kg
270,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
122634
antracit RAL7016


bantamové + hviezdice
25,5 kg
346,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
101906
modrá RAL5010


hviezdice - plná šedá guma
23,5 kg
270,00 €
na zákazku (15 prac. dní)










