Regálové boxy RackBox, 600 x 240 x 95 mm, farba žltá
kód: 121549
9,96 € bez DPH
12,25 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 59 ks
Popis
- vyrobené z polypropylénu
- materiál odolný voči nárazom a chemikáliám
- teplotná odolnosť -20°C do +80°C
- štandardná výška 95 mm
Priehradky z priehľadného polystyrénu - nie sú súčasťou dodávky boxov, je možné objednať ako príslušenstvo.
Parametre
| farba | žltá ![]() |
| hmotnosť | 0,89 kg |
| možný. počet prepážok | 7 ks |
| vnútorná dĺžka | 545 mm |
| vnútorna šírka | 210 mm |
| vnútorna výška | 88 mm |
| vonkajšia dĺžka | 600 mm |
| vonkajšia šírka | 240 mm |
| vonkajšia výška | 95 mm |









