Regálové boxy RackBox, 600 x 240 x 95 mm, farba modrá
kód: 112194
11,40 € bez DPH
14,02 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 6 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 168
Popis
- vyrobené z polypropylénu
- materiál odolný voči nárazom a chemikáliám
- teplotná odolnosť -20°C do +80°C
- štandardná výška 95 mm
Priehradky z priehľadného polystyrénu - nie sú súčasťou dodávky boxov, je možné objednať ako príslušenstvo.
Parametre
| farba | modrá RAL5017 ![]() |
| hmotnosť | 0,89 kg |
| možný. počet prepážok | 7 ks |
| vnútorná dĺžka | 545 mm |
| vnútorna šírka | 210 mm |
| vnútorna výška | 88 mm |
| vonkajšia dĺžka | 600 mm |
| vonkajšia šírka | 240 mm |
| vonkajšia výška | 95 mm |









