Dielenský stôl, d x h x v: 1200x700x827 mm, farba modrá RAL5012, 4 zásuvky, 1 skrinka
kód: 120357

656,00 € bez DPH
806,88 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Popis
Pracovná doska
- kvalitná buková škárovka ošetrená ľanovým roztokom
- zrazené hrany
Skrinky a zásuvkové kontajnery
- zváraná oceľová konštrukcia, práškovo lakovaná (korpus šedý RAL7035, dvierka a čelá zásuviek modrá RAL5012)
- centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz
- zásuvky majú 90% výsuvy s guličkovými ložiskami
- madlá cez celú šírku zásuvky
- dvierka s jednobodovým zamykaním
Určené k vlastnej montáži - dosky nemajú predvŕtané montážne otvory, kontajnery sú dodávané už zostavené.
výška skrinky: 700 mmvýška zásuviek: 2 x 85 mm, 1 x 170 mm, 1 x 260 mm
Parametre
| farba konštrukce | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť | 500 kg |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet skriniek | 1 ks |
| počet zásuviek | 4 ks |
| hĺbka | 700 mm |
| hrúbka pracovnej dosky | 27 mm |
| šírka | 1200 mm |
| výška | 827 mm |
Varianty produktu
názov
kód
počet skriniek
počet zásuviek
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120341
0 ks
6 ks
664,00 €
na ceste
120340
1 ks
3 ks
587,00 €
na ceste
120358
1 ks
0 ks
383,00 €
na ceste
120342
2 ks
0 ks
510,00 €
na ceste









