Dielenský stôl, d x h x v: 1200x700x827 mm, farba modrá RAL5012, 2 skrinky
kód: 120342

510,00 € bez DPH
627,30 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 321
Popis
Pracovná doska
- kvalitná buková škárovka ošetrená ľanovým roztokom
- zrazené hrany
Skrinky a zásuvkové kontajnery
- zváraná oceľová konštrukcia, práškovo lakovaná (korpus šedý RAL7035, dvierka a čelá zásuviek modrá RAL5012)
- centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz
- zásuvky majú 90% výsuvy s guličkovými ložiskami
- madlá cez celú šírku zásuvky
- dvierka s jednobodovým zamykaním
Určené k vlastnej montáži - dosky nemajú predvŕtané montážne otvory, kontajnery sú dodávané už zostavené.
výška skrinky: 527 mmParametre
| farba konštrukce | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť | 500 kg |
| počet skriniek | 2 ks |
| počet zásuviek | 0 ks |
| hĺbka | 700 mm |
| hrúbka pracovnej dosky | 27 mm |
| šírka | 1200 mm |
| výška | 827 mm |
Varianty produktu
názov
kód
počet skriniek
počet zásuviek
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120341
0 ks
6 ks
664,00 €
na ceste
120340
1 ks
3 ks
587,00 €
na ceste
120357
1 ks
4 ks
656,00 €
na ceste
120358
1 ks
0 ks
383,00 €
na ceste









