Otvorená skrinka s 1 policou pod dielenský stôl, v x š x h: 527x480x610 mm
kód: 120299

123,00 € bez DPH
151,29 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Popis
- zváraná oceľová konštrukcia, práškovo lakovaná
- zásuvky majú 90% výsuvy s guličkovými ložiskami, centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz a madlá cez celú šírku zásuvky (platí pre kontajnery so zásuvkami)
Stoly s vstavanými kontajnermi msuí byť vybavené spodnou spojnicou.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 30 kg |
| počet políc | 1 ks |
| počet skriniek | 1 ks |
| počet zásuviek | 0 ks |
| hĺbka | 610 mm |
| šírka | 480 mm |
| výška | 527 mm |
Varianty produktu
názov
kód
počet skriniek
počet zásuviek
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120297
0 ks
3 ks
204,00 €
Na sklade (2 ks)
120298
1 ks
0 ks
123,00 €
Na sklade (1 ks)









