Kontajner pod dielenský stôl, v x š x h: 527x480x610 mm, 3 zásuvka
kód: 120297

204,00 € bez DPH
250,92 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Popis
- zváraná oceľová konštrukcia, práškovo lakovaná
- zásuvky majú 90% výsuvy s guličkovými ložiskami, centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz a madlá cez celú šírku zásuvky (platí pre kontajnery so zásuvkami)
Stoly s vstavanými kontajnermi msuí byť vybavené spodnou spojnicou.
výška zásuvky: 2 x 85 mm, 1 x 260 mmParametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet skriniek | 0 ks |
| počet zásuviek | 3 ks |
| hĺbka | 610 mm |
| šírka | 480 mm |
| výška | 527 mm |
Varianty produktu
názov
kód
počet skriniek
počet zásuviek
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120298
1 ks
0 ks
123,00 €
Na sklade (1 ks)
120299
1 ks
0 ks
123,00 €
Na sklade (1 ks)









