Množstevná zľava
Vysoký etážový vozík VARIOfit - päť políc, 1000 x 600 mm, nosnosť 250 kg
kód: 100132
EAN: 4035694000780

361,00 € bez DPH
444,03 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
324,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 44
Popis
Oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov a skrutkovaná konštrukcia z oceľových rúrok. Práškovo lakovaný v modrej farbe RAL5010.
Dve pevné a dve otočné kolieska s pr. 160 mm, s s centrálnou brzdou EasySTOP a s ochranou nôh, guličkové ložiská. Obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu.
Závesné a prestaviteľné ložné plochy, v rastri cca. 270 mm vo forme:
- doska MDF hr. 18 mm s bukovým dekorom
Parametre
| ložná plocha d x š | 1000 x 600 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 600 |
| hmotnosť | 68,5 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet poschodí | 5 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1060 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| výška celkom | 1530 mm |
Varianty produktu
názov
kód
hmotnosť
počet poschodí
výška celkom
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
100118
43 kg
2 ks
990 mm
247,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100122
43 kg
2 ks
990 mm
299,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100124
43,5 kg
2 ks
990 mm
382,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100120
46 kg
3 ks
990 mm
285,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100128
47 kg
3 ks
990 mm
325,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100130
51 kg
3 ks
1530 mm
283,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100126
51,5 kg
3 ks
990 mm
437,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100134
56 kg
3 ks
1530 mm
452,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100136
72,5 kg
5 ks
1530 mm
566,00 €
na zákazku (15 prac. dní)














