Množstevná zľava
Nízky etážový vozík VARIOfit - dve police, 1000 x 600 mm, nosnosť 250 kg
kód: 100118
EAN: 4035694000643

247,00 € bez DPH
303,81 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
222,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 42
Popis
Oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov a skrutkovaná konštrukcia z oceľových rúrok. Práškovo lakovaný v modrej farbe RAL5010.
Dve pevné a dve otočné kolieska s pr. 160 mm, s s centrálnou brzdou EasySTOP a s ochranou nôh, guličkové ložiská. Obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu.
Závesné a prestaviteľné ložné plochy, v rastri cca. 270 mm vo forme:
- doska MDF hr. 18 mm s bukovým dekorom
Parametre
| ložná plocha d x š | 1000 x 600 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 600 |
| hmotnosť | 43 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1060 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| výška celkom | 990 mm |
Varianty produktu
názov
kód
hmotnosť
počet poschodí
výška celkom
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
100122
43 kg
2 ks
990 mm
299,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100124
43,5 kg
2 ks
990 mm
382,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100120
46 kg
3 ks
990 mm
285,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100128
47 kg
3 ks
990 mm
325,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100130
51 kg
3 ks
1530 mm
283,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100126
51,5 kg
3 ks
990 mm
437,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100134
56 kg
3 ks
1530 mm
452,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100132
68,5 kg
5 ks
1530 mm
361,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100136
72,5 kg
5 ks
1530 mm
566,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
















