Pozinkovaný plechový sud s odnímateľným vekom, objem 200 l, balenie 4 ks
kód: 119403
323,00 € bez DPH
397,29 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 1 bal.
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 193
Popis
- UN homologizácia pre II. a III. obalovú skupinu
- pozinkované
Parametre
| materiál | oceľ |
| povrch | pozinkovaný |
| prevedenie | veko s pákovým uzáverom |
| UN-Kód | UN 1A2/X/350/S |
| hmotnosť | 21 kg |
| objem | 200 l |
| hrúbka plechu | 1,2 mm |
| priemer | 595 mm |
| výška | 820 mm |
Varianty produktu
názov
kód
prevedenie
UN-Kód
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
119401
zátka 2" a 3/4" vo veku
UN 1A1/X/250
295,00 €
Na sklade (2 bal.)
119402
zátka 2" v plášti
UN 1A1/X/250
274,00 €
Na sklade (2 bal.)







