Pozinkovaný plechový sud so 2 zátkami vo veku, objem 200 l, balenie 4 ks
kód: 119401
295,00 € bez DPH
362,85 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 2 bal.
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 193
Popis
- UN homologizácia pre II. a III. obalovú skupinu
- pozinkované
Parametre
| materiál | oceľ |
| povrch | pozinkovaný |
| prevedenie | zátka 2" a 3/4" vo veku |
| UN-Kód | UN 1A1/X/250 |
| hmotnosť | 21 kg |
| objem | 200 l |
| hrúbka plechu | 1,2 mm |
| priemer | 595 mm |
| výška | 820 mm |
Varianty produktu
názov
kód
prevedenie
UN-Kód
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
119403
veko s pákovým uzáverom
UN 1A2/X/350/S
323,00 €
Na sklade (1 bal.)
119402
zátka 2" v plášti
UN 1A1/X/250
274,00 €
Na sklade (2 bal.)





