Kontrolné pracovisko š x h x v: 1462x753x2069 mm, 5x zásuvka, 1x skrinka, dvierka farba šedá RAL7035


Popis
Horná časť je uzatvárateľná hliníkovou roletou s mechanickým navíjacím mechanizmom. Roleta je zakončená hliníkovým madlom s integrovaným rozvorovým zámkom. Zadná stena je perforovaná s možnosťou použitia držiaku závesného systému Q-SYSTEM.
Spodná časť je vybavená zásuvkami a skrinkou. Zásuvky majú výsuv 100%, nosnosť 80 kg a rozmer 612x612 mm. V zadnej stene umiestnené vetracie otvory.
Pracovná plocha je z laminovanej drevotriesky hr. 28 mm s priechodkami pre kabeláž. Celková nosnosť korpusu je 500 kg.
Dodávka v rozloženom stave, určená k rýchlej a jednoduchej montáži podľa návodu.
Vybavenie:
1x zásuvka 75 mm
1x zásuvka 125 mm
1x zásuvka 250 mm
1x zásuvka 300 mm
1x skrinka 650 mm
1x počítačová zásuvka pre klávesnicu 100 mm (zásuvka je vybavená prestaviteľným dňom, ktoré umožňuje posun dna do vyššej úrovne)
Výška pracovnej plochy 870 mm.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 223 kg |
| nosnosť korpusu | 700 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| hĺbka | 753 mm |
| hĺbka zásuvky | 612 mm |
| šírka | 1462 mm |
| šírka zásuvky | 612 mm |
| výška celkom | 2069 mm |
bez DPH













