Kontrolné pracovisko š x h x v: 1462x753x1969 mm, 1x zásuvka, 1x skrinka, dvierka farba šmodrá RAL5012
kód: 119133

2 239,00 € bez DPH
2 753,97 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 371
Popis
Horná časť je uzatvárateľná hliníkovou roletou s mechanickým navíjacím mechanizmom. Roleta je zakončená hliníkovým madlom s integrovaným rozvorovým zámkom. Zadná stena je perforovaná s možnosťou použitia držiaku závesného systému Q-SYSTEM.
Spodná časť je vybavená zásuvkami a skrinkou. Zásuvky majú výsuv 100%, nosnosť 80 kg a rozmer 612x612 mm. V zadnej stene umiestnené vetracie otvory.
Pracovná plocha je z laminovanej drevotriesky hr. 28 mm s priechodkami pre kabeláž. Celková nosnosť korpusu je 500 kg.
Dodávka v rozloženom stave, určená k rýchlej a jednoduchej montáži podľa návodu.
Vybavenie:
1x skrinka 550 mm
1x zásuvka 100 mm
Výška pracovnej plochy 770 mm. Možnosť montáže nohy na pravú alebo ľavú stranu.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 155 kg |
| nosnosť korpusu | 700 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| hĺbka | 753 mm |
| hĺbka zásuvky | 612 mm |
| šírka | 1462 mm |
| šírka zásuvky | 612 mm |
| výška | 1969 mm |
Varianty produktu
názov
kód
farba dverí
hmotnosť
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
119135
modrá RAL5012


223 kg
2 529,00 €
na zákazku (24 prac. dní)

Kontrolné pracovisko š x h x v: 1462x753x2069 mm, 5x zásuvka, 1x skrinka, dvierka farba šedá RAL7035
119134
šedá RAL7035


223 kg
2 529,00 €
na zákazku (24 prac. dní)

Kontrolné pracovisko š x h x v: 1462x753x1969 mm, 1x zásuvka, 1x skrinka, dvierka farba šedá RAL7035
119132
šedá RAL7035


155 kg
2 239,00 €
na zákazku (24 prac. dní)






