Parková lavica ECOCITY, bezúdržbová, plastové lišty, farba hnedá, dľžka 1,8 m

Popis
- 100% recyklovateľná a udržateľná, vyrobená z recyklovaného plastu a biomasy
- bezúdržbová, nevyžaduje žiadne natieranie ani špeciálnu starostlivosť, dlhodobo si zachováva vzhľad
- vysoko odolná voči poveternostným vplyvom, v mraze nie je krehká, nevadí jej dážď, slnko ani sneh
- veľmi stabilná a pevná, drží tvar, neprehýba sa
- 5 lamiel a nosná konštrukcia so 6 nohami, nohy sú pevné a elegantne štíhle
- krásny, jednoduchý a elegantný design
- vzhľadovo veľmi podobná drevu, prírodná tmavo hnedá farba
- farebne stála, nebledne ani pri dlhodobom vystavení slnku
Lavička vhodná do parkov, záhrad i verejných priestorov. Ideálne kombinuje prednosti dreva a funkčnosť moderných materiálov. Príjemná na dotyk za každého počasia - v zime nechladí, v lete nepáli, povrch je mierne štruktúrovaný. Drobné odreniny sú ľahko opraviteľné - možno jednoducho prebrúsiť.
Vyrobená v EÚ – šetrná výroba s dôrazom na kvalitu.
Veľmi jednoduchá montáž pomocou nerezových skrutiek. Lavicu je možné pripevniť k pevnému podložiu (v každej nohe vnútorné skryté závity pre skrutku). Montážny materiál je súčasťou dodávky.
Parametre
| farba | palisander ![]() |
| farba konštrukce | hnedá ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| operadlo | áno |
| hmotnosť | 41 kg |
| dĺžka | 1800 mm |
| hĺbka | 654 mm |
| výška | 830 mm |
| výška sedadla | 430 mm |













