Euro prepravka CYCLE so sklopným vekom, 600x400x320 mm, farba antracit-modrá

Popis
- farebné rámčeky, ktoré je možné nasadiť na rukovätí prepraviek (5 farieb, viď. príslušenstvo), umožňujú triedenie a zaisťujú lepší prehľad v sklade. Farebné rámčeky si môže zákazník vymeniť samostatne
- vyrobené zo 100% recyklovaného plastu (PP) v antracitovej farbe. Znižujeme tým množstvo odpadu a šetríme životné prostredie
- stohovateľné
- ergonomické uzavreté rukoväte
- je možné použiť pri teplotách -10 °C až +60 °C a sú odolné voči mnohým olejom, zásadám a kyselinám
- ponúkame k nim rozsiahle príslušenstvo
- so sklopným vekom trvale upevneným na dvoch pántoch a na druhej strane s dvoma pružinovými západkovými uzávermi vo farbe rovnakej ako farebné rámčeky
- integrovaná stohovacia hrana
- s výrezmi na použitie sťahovacích popruhov
- na všetkých štyroch stranách otvory umožňujúce plombovanie
- robustný, nosnosť do 40 kg, zaťaženie do 400 kg
- veľmi odolné, so zosilneným dnom
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| rukoväte | zatvorené |
| hmotnosť | 2,89 kg |
| nosnosť | 40 kg |
| stohovacia nosnosť | 400 kg |
| objem | 65 l |
| vnútorná dĺžka | 565 mm |
| vnútorna šírka | 365 mm |
| vnútorna výška | 305 mm |
| vonkajšia dĺžka | 600 mm |
| vonkajšia šírka | 400 mm |
| vonkajšia výška | 335 mm |

















