Euro prepravka CYCLE so sklopným vekom, 400x300x120 mm, farba antracit-červená

Popis
- farebné rámčeky, ktoré je možné nasadiť na rukovätí prepraviek (5 farieb, viď. príslušenstvo), umožňujú triedenie a zaisťujú lepší prehľad v sklade. Farebné rámčeky si môže zákazník vymeniť samostatne
- vyrobené zo 100% recyklovaného plastu (PP) v antracitovej farbe. Znižujeme tým množstvo odpadu a šetríme životné prostredie
- stohovateľné
- ergonomické uzavreté rukoväte
- je možné použiť pri teplotách -10 °C až +60 °C a sú odolné voči mnohým olejom, zásadám a kyselinám
- ponúkame k nim rozsiahle príslušenstvo
- so sklopným vekom trvale upevneným na dvoch pántoch a na druhej strane s dvoma pružinovými západkovými uzávermi vo farbe rovnakej ako farebné rámčeky
- integrovaná stohovacia hrana
- s výrezmi na použitie sťahovacích popruhov
- na všetkých štyroch stranách otvory umožňujúce plombovanie
- s hladkým dnom
- robustný, nosnosť do 25 kg, zaťaženie do 300 kg
Parametre
| farba | červená ![]() |
| rukoväte | zatvorené |
| hmotnosť | 1,14 kg |
| nosnosť | 25 kg |
| stohovacia nosnosť | 300 kg |
| objem | 11 l |
| vnútorná dĺžka | 365 mm |
| vnútorna šírka | 265 mm |
| vnútorna výška | 115 mm |
| vonkajšia dĺžka | 400 mm |
| vonkajšia šírka | 300 mm |
| vonkajšia výška | 135 mm |





















