Mobilný pracovný stôl 1200 x 700 mm, nosnosť 400 kg, 2 x polica, 1 x dvierka, farba tmavo modrá RAL5010
kód: 123658

585,00 € bez DPH
719,55 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Popis
- robustná oceľová konštrukcia práškovo lakovaná s pracovnou doskou z bukovej spárovky 40 mm
- mobilné stoly sú vybavené centrálnym zamykaním s blokáciou zásuviek proti prevrhnutiu a poistkou proti neúmyselnému otvoreniu
- 2 otočné s brzdou a 2 pevné koliečka o pr. 125 mm z polypropylenu
zásuvky:
- s masívnymi 100%-ními výsuvmi na štyroch guličkových ložiskách
- nosnost 80 kg
- vnútorné rozmery 459x459 mm s prípravou pre vloženie deliacich prvkov
Vybavenie:
1 x otvorená polica
1 skrinka, výška dverí 500 mm s krídlovými dverami
1 x vnútorná polica, nastaviteľná v 25 mm krokoch
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5010 ![]() |
| farba korpusu | modrá RAL5010 ![]() |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 35 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet políc | 2 ks |
| počet skriniek | 1 ks |
| hĺbka | 700 mm |
| hĺbka zásuvky | 459 mm |
| hrúbka pracovnej dosky | 40 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| šírka | 1200 mm |
| šírka zásuvky | 459 mm |
| výška | 805 mm |













