Množstevná zľava
Veľký prepravník z polyetylénu, plné steny, 1200 x 800 x 805 mm, na nohách, farba šedá
kód: 123657
155,00 € bez DPH
190,65 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
147,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 26 ks
Popis
- prepravníky sú určené pre uskladnenie a prepravu balených a voľne ložených produktov
- nie sú vhdodné pre skladovanie tekutin
- optimalizované rozmery umožňujú maximálne využitie ložného priestoru prepravných prostriedkov a skladových priestorov
- sú vyrobené z vysokotlakého polyetylénu HD-PE (tl.: 5 mm), odolného nárazom a atmosferickým podmienkám
- vhodné na potravinárske účely
- vhodné pre skladovanie v teplotnom rozsahu -40° do +70°C
- steny a dno prepravníkov sú plné
- prepravníky ide i s víkom stohovať
- Big boxy dodávame na 4 nohách
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| podstavec | no nohách |
| prevedenie | plné steny a dno |
| nosnosť | 500 kg |
| stohovacia nosnosť | 4500 kg |
| objem | 500 l |
| vnútorná dĺžka | 1125 mm |
| vnútorna šírka | 725 mm |
| vnútorna výška | 610 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1200 mm |
| vonkajšia šírka | 800 mm |
| vonkajšia výška | 805 mm |












