Množstevná zľava
Parková lavica Gent bez operadla, oceľová rúrková konštrukcia, drevo odtieň teak, dľžka 1,7 m
kód: 123591
204,00 € bez DPH
250,92 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
193,00 €
pre 4 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Popis
- certifikované podľa normy EN 1176
- konštrukcia z oceľovej rúrky Ø 60 mm a hr. 2 mm, povrchová úprava práškovým zinkovaním a lakovaním matnou čiernou farbou RAL9005
- sedák z drevených líšt z fínskeho smreka s veľmi odolnou povrchovou úpravou
Lavice sú určené na vlastné zostavenie. Montáž je veľmi jednoduchá pomocou nerezových skrutiek. Podnože je možné pripevniť skrutkami k zemi a tým ich zabezpečiť proti odcudzeniu. Kotevný materiál je súčasťou dodávky.
Parametre
| farba | teak ![]() |
| farba konštrukce | čierna ![]() |
| konštrukčný materiál | drevo / oceľ |
| operadlo | nie |
| dĺžka | 1700 mm |
| hĺbka | 360 mm |
| výška | 440 mm |
| výška sedadla | 440 mm |













