Množstevná zľava
Parková lavica Gent s operadlom, oceľová rúrková konštrukcia, drevo odtieň mahagón, dľžka 1,7 m
kód: 123589
236,00 € bez DPH
290,28 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
224,00 €
pre 4 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Popis
- certifikované podľa normy EN 1176
- konštrukcia z oceľovej rúrky Ø 60 mm a hr. 2 mm, povrchová úprava práškovým zinkovaním a lakovaním matnou čiernou farbou RAL9005
- sedák a operadlo z drevených líšt z fínskeho smreka s veľmi odolnou povrchovou úpravou
- sedák z troch a operadlo z dvoch líšt 100x40 mm
Lavice sú určené na vlastné zostavenie. Montáž je veľmi jednoduchá pomocou nerezových skrutiek. Podnože je možné pripevniť skrutkami k zemi a tým ich zabezpečiť proti odcudzeniu. Kotevný materiál je súčasťou dodávky.
Parametre
| farba | mahagón ![]() |
| farba konštrukce | čierna ![]() |
| konštrukčný materiál | drevo / oceľ |
| operadlo | áno |
| dĺžka | 1700 mm |
| hĺbka | 590 mm |
| výška | 760 mm |
| výška sedadla | 440 mm |



















