Množstevná zľava
Parková lavica Bonn, podnožie z liatiny s drevenými latami v odtieni palisander, dĺžka 1,7 m
kód: 123544
250,00 € bez DPH
307,50 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
237,00 €
pre 4 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Popis
- bočnice lavice sú odliatky zo sivej liatiny, lakované matnou čiernou farbou RAL9005
- sedák a operadlo z drevených líšt (100x40 mm) z fínskeho smreka s veľmi odolnou povrchovou úpravou
- kombinácia liatiny a masívneho dreva je zárukou dlhej životnosti
- certifikované podľa normy EN 1176
Lavice sú určené na vlastné zostavenie. Montáž je veľmi jednoduchá pomocou nerezových skrutiek. Podnože je možné pripevniť skrutkami k zemi a tým ich zabezpečiť proti odcudzeniu. Kotevný materiál je súčasťou dodávky.
Parametre
| druh dreva | smrek |
| farba | palisander ![]() |
| farba konštrukce | čierna ![]() |
| konštrukčný materiál | drevo / liatina |
| dĺžka | 1700 mm |
| hĺbka | 560 mm |
| výška | 750 mm |
| výška sedadla | 410 mm |



















