Kĺbový teleskopický rebríkSH, 2x6 priečok, dĺžka 2x1,9 m
kód: 123537
129,00 € bez DPH
158,67 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Popis
- nastaviteľná výška
- transportný popruh
- úspora miesta pri skladovaní aj manipulácii
- s certifikátom podľa normy EN131-6
- prevedenie 2 v 1 – rebrík alebo štafle
- priečna bezpečnostná traverza pre vyššiu stabilitu
- nastavenie dĺžky každého z dvoch dielov zvlášť, vhodné ako štafle pre prácu na schodoch
Parametre
| počet priečlí | 2 x 6 |
| prevedenie | pre profesionálne použitie |
| hmotnosť | 13,5 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| dĺžka | 3800 mm |
| max. dĺžka stoj. rebríku s predĺžením | 1900 mm |
| max. dĺžka výsuvného rebríku | 3800 mm |
| šírka | 500 mm |
| výška v zloženom stave | 880 mm |





















