Hliníkový teleskopický rebrík SH, dĺžka 2,6 m, 9 stupňov
kód: 123536
82,40 € bez DPH
101,35 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 10 ks
Popis
- nastaviteľná výška
- transportný popruh
- úspora miesta pri skladovaní aj manipulácii
- s certifikátom podľa normy EN131-6
Parametre
| počet priečlí | 9 |
| prevedenie | pre profesionálne použitie |
| hmotnosť | 7,2 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| dĺžka | 2600 mm |
| max. dĺžka výsuvného rebríku | 2600 mm |
| šírka | 500 mm |
| výška v zloženom stave | 720 mm |













