Množstevná zľava
Parková lavica Dallas, oceľová konštrukcia s drôtenou mriežkou, farba čierna/strieborná, dĺžka 1,75 m
kód: 123535
257,00 € bez DPH
316,11 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
244,00 €
pre 4 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Popis
- certifikované podľa normy EN 1176
- nosná konštrukcia z oceľovej rúrky Ø 60 mm a hr. 2 mm
- sedák a operadlo z drôtenej mriežky 30x30 mm (drôt Ø 3 mm) v ráme z oceľových profilov, ktorý zvyšuje celkovú odolnosť a robustnosť konštrukcie
- povrchová úprava nosnej konštrukcie aj rámu práškovým zinkovaním a lakovaním, konštrukcia farba matná čierna RAL9005, sedák a operadlo strieborná RAL9006
Lavice sú určené na vlastné zostavenie. Montáž je veľmi jednoduchá pomocou nerezových skrutiek. Podnože je možné pripevniť skrutkami k zemi a tým ich zabezpečiť proti odcudzeniu. Kotevný materiál je súčasťou dodávky.
Parametre
| farba | strieborna ![]() |
| farba konštrukce | čierna ![]() |
| konštrukčný materiál | oceľ |
| operadlo | áno |
| hmotnosť | 34 kg |
| dĺžka | 1750 mm |
| hĺbka | 600 mm |
| výška | 760 mm |
| výška sedadla | 420 mm |

















