Množstevná zľava
Parková lavica Tampa WPC, oceľová konštrukcia, plastové lišty, farba hnedá, dľžka 1,75 m
kód: 123533
367,00 € bez DPH
451,41 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
348,00 €
pre 4 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Popis
- certifikované podľa normy EN 1176
- nosná konštrukcia z oceľovej rúrky Ø 60 mm a hr. 2 mm
- sedák a operadlo z líšt z kompozitných materiálov (plast) odolných na mechanické poškodenia spôsobené vandalizmom a atmosférické vplyvy, štruktúra podobná drevu
- drevené lišty sú uložené v ráme z oceľových profilov, ktorý zvyšuje celkovú odolnosť a robustnosť konštrukcie
- povrchová úprava nosnej konštrukcie aj rámu práškovým zinkovaním a lakovaním matnou čiernou farbou RAL9005
Lavice sú určené na vlastné zostavenie. Montáž je veľmi jednoduchá pomocou nerezových skrutiek. Podnože je možné pripevniť skrutkami k zemi a tým ich zabezpečiť proti odcudzeniu. Kotevný materiál je súčasťou dodávky.
Parametre
| farba | hnedá ![]() |
| farba konštrukce | čierna ![]() |
| konštrukčný materiál | plast / oceľ |
| operadlo | áno |
| hmotnosť | 42 kg |
| dĺžka | 1750 mm |
| hĺbka | 600 mm |
| výška | 760 mm |
| výška sedadla | 420 mm |
















