Sada 4 odpadkových košov na triedený odpad PLUS SET, objem 4x50 l, farba antracit
kód: 123500
EAN: 5905197562278
45,50 € bez DPH
55,97 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 4 bal.
Popis
- vhodné na zber triedeného odpadu v kanceláriách, priemyselných objektoch, vo verejných priestoroch a pod.
- z veľmi odolného plastu, čiastočne z plastu získaného v procese recyklácie
- materiál je odolný voči alkoholom, tukom a olejom, nekoroduje
- hladké vnútorné plochy uľahčujú čistenie
- nádoba čierna, farebné veko uľahčuje orientáciu pre triedenie odpadu
Parametre
| farba | antracit ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| počet nádob | 4 ks |
| objem | 50 l |
| dĺžka | 390 mm |
| šírka | 340 mm |
| výška | 683 mm |








