Množstevná zľava
Kôš na triedený odpad COMPACTA, objem 45 l, nádoba sivá/veko modré
kód: 123496
EAN: 5905197562438
15,10 € bez DPH
18,57 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
13,50 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 12 ks
Popis
- vhodné na zber triedeného odpadu v kanceláriách, priemyselných objektoch, vo verejných priestoroch a pod.
- z veľmi odolného plastu, čiastočne z plastu získaného v procese recyklácie
- materiál je odolný voči alkoholom, tukom a olejom, nekoroduje
- hladké vnútorné plochy uľahčujú čistenie
- praktické veko s dvoma spôsobmi otvorenia
- farebný rám uľahčuje orientáciu pre triedenie odpadu a zároveň efektívne pridržuje vrece na odpadky
- nádoba svetlo šedá
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| objem | 45 l |
| hĺbka | 394 mm |
| šírka | 298 mm |
| výška | 612 mm |









