Množstevná zľava
Štýlova stolička FERNE, farba svetlá béžová
kód: 123488
EAN: 5905197582146
86,20 € bez DPH
106,03 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
77,50 €
pre 4 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (17 prac. dní)
Popis
- unikátny dizajn, výnimočné spojenie komfortu, kvality a vzhľadu
- stabilná pevná konštrukcia, ľahko sa udržuje a čistí, príjemné na dotyk
- moderné matné odtiene, dlhodobo farebne stále aj v exteriéroch
- navrhnuté pre maximálne pohodlie aj bez dodatočných polstrovaných prvkov
- šetrné k prírode (vyrobené zo 100% recyklovaného plastu za použitia najnovších technológií)
- vhodné pre vonkajšie prostredie aj interiéry
- stohovateľné
- víťaz medzinárodnej prestížnej súťaže German Design Award 2025
- vyrobené v Európe
Parametre
| farba | béžová ![]() |
| lakťové opierky | nie |
| materiál sedadla | plast |
| hmotnosť | 3,8 kg |
| nosnosť | 110 kg |
| hĺbka | 530 mm |
| šírka | 550 mm |
| výška | 825 mm |
| výška sedadla | 460 mm |






















