EKO WALL STATION - zostava na triedený odpad, závesná na stenu, objem 3 x 35 l
kód: 123460
EAN: 5907514321278

324,00 € bez DPH
398,52 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (34 prac. dní)
Popis
- na vnútorné použitie, s prípravou na zavesenie na stenu
- otvárateľné horné veko s vhadzovacími otvormi, vybavené pántami na jednej strane a trojhranným zámkom
- robustná spoločná nádoba z pozinkovaného a dodatočne lakovaného plechu o hr. 1,0 mm
- možnosť zavesenia plastového vreca pod každým otvorom (pridržovacie hranaté rámčeky sú súčasťou dodávky)
- alternatívne je možné otvor uzavrieť klapkou, príp. pod každý otvor vložiť vnútornú nádobu (viď. príslušenstvo)
- súčasťou dodávky sú farebné samolepky triedeného odpadu
- farba korpusu tmavo šedá RAL7016, farba veka čierna RAL9005
Parametre
| konštrukčný materiál | pozink, lakovaný |
| popolník | nie |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 25 kg |
| objem | 105 l |
| hĺbka | 355 mm |
| šírka | 915 mm |
| výška | 650 mm |















