Množstevná zľava
Delená skriňa WEMO 2x5 schránky, 800x500x1940 mm, na nožičkách, farba dverí šedá RAL7035, cylindrický zámok
kód: 123219

332,00 € bez DPH
408,36 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
315,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Popis
- zváraná konštrukcia s vysokou tuhosťou, ktorá je zaistená použitím dodatočných ohybov a zváraných spojov
- dvere sú zavesené na vnútorných pántoch, uhol otvorenia dverí 110°
- samolepiaci rámček na menovku na dverách
- povrchová úprava práškovým lakom, povrch je hladký, ľahko udržiavateľný, dlhodobo stálofarebný
- bezpečné jednobodové zatváranie, s cylindrickým zámkom (štandardne 2 kľúče)
- nožičky o výške 140 mm sú opatrené rektifikačnými skrutkami pre vyrovnanie nerovností podláh, v rozsahu 0-10 mm
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | no nohách |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok | 10 ks |
| počet schránok v stľpci | 5 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 800 mm |
| šírka oddielu | 400 mm |
| výška | 1940 mm |











