Skladacia záchytná vaňa ANTISTATIC, plastová, objem 175 l, 1000x1000x200 mm


Popis
- antistatická, určená do prostredia so zvýšeným nebezpečenstvom výbuchu
- vyrobená zo špeciálneho materiálu s vysokou vodivosťou (elektrický odpor < 10⁹ Ω )
- rohy s dvojitým istením uzáveru
- manipulačné úchyty
- výstuhy pre vyššiu stabilitu
- teplotný rozsah použitia vane: -10°C až +70°C
- pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Extrémne jednoduchá a praktická, rýchlo pripravená na použitie. Ľahko tvarovateľná okolo rohov a iných prekážok.
Na zachytenie a prevenciu úniku nebezpečných kvapalín v teréne aj v budovách so zvýšeným nebezpečenstvom elektrických výbojov. Špeciálna antistatická fólia zaručuje predpísanú vodivosť na použitie v strede so zvýšeným nebezpečenstvom výbuchu.
S vysokým stupňom chemickej odolnosti, vďaka čomu je použiteľná na záchyt širokého spektra nebezpečných kvapalín, napr. kyselín, zásaditých látok a ropných produktov.
Pri skladovaní je vaňa priestorovo nenáročná, dodávame v praktickej prenosnej taške.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| prevedenie | bez roštu |
| hmotnosť | 4,2 kg |
| záchytný objem | 175 l |
| dĺžka celkom | 1000 mm |
| šírka celkom | 1000 mm |
| výška celkom | 200 mm |














