Množstevná zľava
Delená skriňa WEMO, 3 schránky, 400x500x1940 mm, na nožičkách, farba dverí modrá RAL5012, otočný uzáver
kód: 123141

157,00 € bez DPH
193,11 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
149,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Popis
- zváraná konštrukcia s vysokou tuhosťou, ktorá je zaistená použitím dodatočných ohybov a zváraných spojov
- dvere sú zavesené na vnútorných pántoch, uhol otvorenia dverí 110°
- samolepiaci rámček na menovku na dverách
- povrchová úprava práškovým lakom, povrch je hladký, ľahko udržiavateľný, dlhodobo stálofarebný
- bezpečné jednobodové zatváranie s otočnou závorou na visiaci zámok
- nožičky o výške 140 mm sú opatrené rektifikačnými skrutkami pre vyrovnanie nerovností podláh, v rozsahu 0-10 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | no nohách |
| zámok | otočný uzáver na visiaci zámok |
| počet schránok | 3 ks |
| počet schránok v stľpci | 3 ks |
| počet stľpcov | 1 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 400 mm |
| šírka oddielu | 400 mm |
| výška | 1940 mm |











