Množstevná zľava
Delená skriňa WEMO 2x2 schránky, 800x500x1800 mm, farba dverí modrá RAL5012, bez nôh, cylindrický zámok
kód: 123114

228,00 € bez DPH
280,44 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
216,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Popis
- zváraná konštrukcia s vysokou tuhosťou, ktorá je zaistená použitím dodatočných ohybov a zváraných spojov
- dvere sú zavesené na vnútorných pántoch, uhol otvorenia dverí 110°
- samolepiaci rámček na menovku na dverách
- povrchová úprava práškovým lakom, povrch je hladký, ľahko udržiavateľný, dlhodobo stálofarebný
- tyč na ramienka s 2 posuvnými háčikmi v každej schránke
- bezpečné jednobodové zatváranie, s cylindrickým zámkom (štandardne 2 kľúče)
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok | 4 ks |
| počet schránok v stľpci | 2 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 800 mm |
| šírka oddielu | 400 mm |
| výška | 1800 mm |













