Skladacia záchytná vaňa FASTER, plastová, objem 46 l, 600x600x130 mm


Popis
- vyrobené z povrstvenej tkaniny (PES/PVC 680 g/m2) s vysokým stupňom chemickej odolnosti
- zvarené rohy a polypropylénové výstuhy pre vyššiu stabilitu
- teplotný rozsah použitia vane: -30°C až +70°C
- nízka hmotnosť
- oká v rohoch pre možnosť zavesenia
- pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Extrémne jednoduchá a praktická, okamžite pripravená na použitie.
Na záchyt a prevenciu úniku nebezpečných kvapalín v teréne, na údržbárske práce, čistenie náradia, nástrojov a strojných súčastí, na krátkodobé skladovanie kanistrov, sudov, znečistených dielov a zariadení.
S vysokým stupňom chemickej odolnosti, vďaka čomu je použiteľná na záchyt širokého spektra nebezpečných kvapalín, napr. kyselín, zásaditých látok a ropných produktov.
Po ekologickej likvidácii zachytenej látky je nutné vaňu umyť príslušným neutralizačným prostriedkom alebo mydlom, aby bola pripravená na ďalšie použitie.
Pri skladovaní je vaňa priestorovo nenáročná, v zloženom stave zaistená opaskom s karabínou.
Parametre
| farba | červená ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| prevedenie | bez roštu |
| hmotnosť | 1,03 kg |
| záchytný objem | 46 l |
| dĺžka celkom | 600 mm |
| šírka celkom | 600 mm |
| výška celkom | 130 mm |
















