COBAGRIP - plastový rošt 3x1 m, výška 50 mm, farba šedá
kód: 123159

660,00 € bez DPH
811,80 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Popis
Vhodný ako ochranná a pochôdzna krytina pre podlahy, plošiny, prechody, lávky, ako zakrytie otvorov a pod.
- vyrobený z pevného, odolného GRP (plast vystužený skleneným vláknom, sklolaminát)
- veľmi robustný, s vysokou odolnosťou, vhodný pre vysoké zaťaženie
- drsný povrch s kremičitými kryštálmi pre vynikajúcu odolnosť proti pošmyknutiu (spĺňa normu EN 16165:2021)
- ideálna náhrada za bežné oceľové rošty, materiál má výrazne nižšiu hmotnosť, je bezúdržbový, nekoroduje
- test protipožiarnej dolnosti (spĺňa normu EN 13501-1:2018)
- pomocou špeciálnych clipov je možné rošt pripevniť k pevnému podkladu alebo spájať rošty k sebe (príslušenstvo)
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| materiál | laminát |
| povrch | dierovaný |
| max. prevádzková teplota | 60 °C |
| min. prevádzková teplota | -50 °C |
| hmotnosť | 63 kg |
| hmotnosť (kg/m2) | 21 kg/m2 |
| dĺžka | 3000 mm |
| šírka | 1000 mm |
| výška | 50 mm |
Dokumenty
názov














